X
  1. Voor een correcte verwerking verzoeken wij je minimaal de velden voorzien van een * in te vullen.

Coen Moulijn overleden

U bevindt zich hier: Gemeente - Gemeentearchief - Actueel - Nieuwsarchief - 2011 - Coen Moulijn overleden

Coen Moulijn overleden

Gepubliceerd op 4-1-2011

Feijenoord tegen SVV in februari 1970 Feijenoord tegen SVV in februari 1970

560 keer gelezen

Voetbalclub Feijenoords legendarische linksbuiten Coen Moulijn is dinsdag 4 januari aan de gevolgen van een herseninfarct overleden.

Hij kwam in de periode 1955-1972 liefst 487 keer uit voor Feijenoord. Hij won met de club vijf landstitels en in het succesjaar 1970 de Europa Cup 1 en de Wereldbeker. Ook droeg hij 38 keer het shirt van het Nederlands elftal. Dat hij ondanks lucratieve aanbiedingen altijd Feijenoorder bleef, maakte hem nog geliefder.

In februari 1970 speelde Moulijn met Feijenoord in het Kasteel tegen het Schiedamse SVV, toen nog een club uit de eredivisie. Met SVV even op winst werd het een spannende wedstrijd die uiteindelijk met 4-3 voor de Rotterdammers eindigde. “Niemand van de ruim 22.000 toeschouwers heeft kunnen bevroedden dat hij zo’n krankzinnig-sensationele wedstrijd te zien zou krijgen.” !

krantenartikel uit het Parool verslag SVV tegen Feyenoord

In het krantenartikel uit het Parool Opent in nieuw venster1000 kB (opent in nieuw venster) kunt u het hele verslag lezen.

Waar kan ik u mee helpen?